Praca: Ślusarz / Monter

Ogłoszenie numer: 8937661, z dnia 2024-04-29

Ślusarz / Monter

Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia

Opis stanowiska

  • prace ślusarskie i monterskie w Hali produkcyjnej, przy montażu konstrukcji naczep samochodowych – ,,TRAILER SYSTEM,,

Wymagania

  •  obsługa elektronarzędzi (palnika plazmowego oraz acetylenowego , oraz umiejętność w     wykonywaniu prac ślusarskich w tym:
    • mierzenie, trasowanie, wiercenie
    • praca na podstawie rysunku technicznego
    • podstawowa umiejętność spawania (135)
    • samodzielność w wykonywaniu pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą – bez pośredników
  • praca stała bez ograniczeń dla osób szukających stabilizacji
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 3000 eur. netto /mc.
  • ubezpieczenie w Ubezpieczalni KKH na terenie Niemiec
  • możliwość ubezpieczenia rodziny
  • bezpłatny transport, na miejscu, do pracy i z pracy samochodem służbowym
  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, z dostępem do WiFi
  • polskojęzyczna obsługa i wsparcie we wszystkich sprawach administracyjno - prawnych, związanych z zatrudnieniem

Ślusarz-stanowisko pomocnicze

przygotowywanie stanowiska praccy zgodnie z zasadami bhp, czyszczenie i konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich,przygotowywanie materiałów, wykonywanie prac porządkowych, demontaż urządzeń, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Ślusarz/spawacz

Obsługa i pomoc przy wypalarce, czyszczenie i spawanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: spawanie metodą TIG Uprawnienia: spawanie metodą MIG/MAG Wymagania inne: Znajomość obróbki metali. Wymagane uprawnienia spawalnicze.

Ślusarz

w/g programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Order picker

OPIS STANOWISKA Ta praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu systemu głosowego tzw. Voice Pick, który jest zaprogramowany w języku polskim. Do kompletowania zamówień będziesz używać elektrycznego wózka zwanego potocznie BT-jem. Nie martw się tym , w trakcie tygodniowego...

Spawacz MAG / TIG

Prace spawalnicze na hali. Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; Mile widziane wykształcenie kierunkowe; Prawo jazdy kat. B i Auto; Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; Samodzielność i staranność.

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

My zadbamy o: zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży; zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/ działalności gospodarczej; dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa); miłą i przyjazną atmosferę. Nasze...

Inżynier Sprzedaży

Zakres obowiązków: Promocja i sprzedaż urządzeń i kompletnych systemów dezynfekcji i pomiarów wśród klientów z branży basenowej, Udzielanie porad dotyczących sprzedawanych produktów i systemów, Realizowanie zakładanych planów sprzedaży, Współtworzenie polityki marketingowej...