Praca: Mechanik - monter instalacji lpg

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Mechanik - monter instalacji lpg
Miejsce pracy: Grajewo
Numer: StPr/24/0123
OBOWIĄZKI:
Prace przy instalacji LPG.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Grajewo

Miejsce pracy:

Grajewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Mechanik pojazdów samochodowych

NAPRAWA, KONSERWACJA POJAZDÓW PODNOSZENIE CIĘŻARÓW DO 30 KG Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCI

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w mechanice pojazdowej

Kierownik projektu robót instalacyjnych HVAC / Chłodnictwo przemysłowe

Twój zakres obowiązków kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży HVAC / chłodnictwo przemysłowe sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie województwa...

Starszy specjalista ds. dokumentacji kredytowej

na czas określony Departament Dokumentacji Kredytowej

Starszy specjalista ds. produktu e-commerce

Twój zakres obowiązków: Współudział w budowaniu portfolio produktowego i współtworzenie kategorii asortymentowych z dostawcami mebli Pozyskiwanie nowych dostawców do sklepu online Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami Planowanie i wdrożenie nowych produktów do sklepu online...