Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Opatów
Numer: StPr/24/0303
OBOWIĄZKI:
zgodny z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Technik usług kosmetycznych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Stylizacja paznokci Wymagania inne:

Pedikiurzystka

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: kurs lub staż min. 1 miesiąc w zawodzie

Kosmetyczka

stylizacja brwi (laminacja, henna, regulacja) - Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Szkolenie - stylizacja brwi

Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi...

Kierownik robót sanitarnych

Twój zakres obowiązków Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji, Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych, Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie...

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów. Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania. Zainteresowanie nowinkami technologicznymi. Chęć współpracy w zespole.

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów. Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania. Zainteresowanie nowinkami technologicznymi Chęć współpracy w zespole Chęć rozwoju i...