Praca: Pracownik sprzątający

People make places
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Warszawa, Rondo ONZ

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Sprzątanie kuchni i toalet
  • Odkurzanie wykładzin
  • Mycie ekspresów
  • Codzienne opróżnianie koszy
Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 18.00-22.00
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Sprzątaczka

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Sprzątaczka

utrzymanie czystości w pomieszczeniach na terenie obiektu sportowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagania: wykształcenie podstawowe/zawodowe.

Sprzątaczka biurowa

sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, toalet, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.30, wynagrodzenie godzinowe brutto. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Robotnik obróbki drewna

praca przy produkcji wyrobów z drewna Wymagania inne:

Sadownik

rozpoznawanie szkodników drzew owocowych, rozpoznawanie gatunków drzew i faz rozwoju, formowanie drzew owocowych, nauka stawiania rusztowania w sadzie konstrukcji podporowej drzew, przebieranie owoców, szykowanie do sprzedaży, zrywanie owoców, opryskiwanie drzew. Wymagania konieczne:...

Service manager

Wspieranie regionalnych dealerów (region - Azja Wschodnia) w rozwiązywaniu posprzedażowych problemów technicznych. Prowadzenie szkoleń technicznych dla inżynierów serwisu dealerów regionalnych. Wsparcie polityki serwisowej dealerów regionalnych. Kontakt z klientami w języku angielskim i...

Specjalista do spraw mediów społecznościowych

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Bezrobotny w trakcie odbywania stażu będzie się uczył wykonywania czynności: - projektowania i realizacji kampanii w mediach społecznościowych,- tworzenia tygodniowych i miesięcznych kalendarzy w celu promowania marek firmy w różnych serwisach...