Praca: Robotnik gospodarczy staż

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Robotnik gospodarczy staż
Miejsce pracy: Siemiatycze
Numer: StPr/24/0136
OBOWIĄZKI:
-utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz i na zewnątrz budynku, - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, - pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, - organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz chrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemiatycze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Robotnik gospodarczy

Prace porządkowe, utrzymanie ładu i porządku oraz estetycznego wyglądu w obejściu jednostki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

w/g harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Robotnik

prace porządkowo-gospodarcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Doradca klienta indywidualnego

umowa na zastępstwo

na czas określony