Praca: Pracownik terenowy do pobierania próbek gruntu

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Pracownik terenowy do pobierania próbek gruntu
Miejsce pracy: Siemiatycze
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
Pobieranie próbek gleby, wykonywanie analiz gleb, roślin, płodów rolnych, doradztwo w danej dziedzinie, dostarczanie próbek we wskazane miejsce (Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Białymstoku Samochód do dyspozycji pracownika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemiatycze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Koordynator ds. Geotechnicznych

Opis stanowiska Weryfikacja dokumentacji geologicznej/geotechnicznej (DGI, DH, DBPG) oraz projektów wykonawczych i technologicznych w zakresie koniecznego monitoringu. Kontrola wykonywania prac podwykonawców w zakresie monitoringu geotechnicznego /hydrologeologicznego ( monitoring portali,...

Kierowca ciągnika siodłowego

Jazda po kraju, przewóz materiałów budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: karta kierowcy Wymagania inne:

Wulkanizator

Wymiana i naprawa opon Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pielęgniarka

Opieka pielęgniarska nad mieszkańcami DPS Wymagania konieczne: Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu Wymagania inne:

Technik stylista

Usługi fryzjerskie , kosmetyczne , przedłużanie włosów, manicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Manicure Uprawnienia: Stylizacja paznokci Wymagania inne: