Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0411
OBOWIĄZKI:
koloryzacja i strzyżenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie praktyczne

Wymagania inne:

doświadczenie praktyczne min. 2 lata

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Fryzjer damski

mycie i pielęgnacja włosów, układanie włosów i dbanie o czystość stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Fryzjer

Według programu stażu:Zapoznanie się/nauka/pomoc w:Wykonywaniu fryzur okazjonalnych, technik fryzjerskich, strzyżenia damskie i męskie, zapoznanie z technikami koloryzacji. Wymagania konieczne: Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: chęć nauki i rozwoju Wymagania inne:

Fryzjer

Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, mycie farbowanie. Praca w Płocku w godz. 8.30-18.00 Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer damski (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer Wymagania inne:

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Ekspert ds. ryzyka kredytowego klienta mśp

na czas nieokreślony Departament Ryzyka Kredytowego Firm i Przedsiębiorstw

Specjalista ds. wsparcia użytkownika it

na czas określony IT

Analityk systemowy it

na czas nieokreślony IT