Praca: Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych
Woźna
Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne
Numer: StPr/24/0155
OBOWIĄZKI:
według harmonogramu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ustrzyki Dolne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

wg. stanowiska pracy Wymagania inne:

Pracownik porządkowy

Prace ogólnoporządkowe, koszenie terenów zielonych, mycie samochodów, drobne naprawy techniczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: sumienność

Pracownik utrzymania czystości

Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązkówZapoznanie się z regulaminem obiektu i ego infrastrukturąZapoznanie się z procesami i procedurami panującymi w obiekcie, szczególnie dotyczących działu porządkowegoSzczegółowe zapoznanie się z wyposażeniem oraz sprzętem do...

Projektant / Asystent Projektanta instalacji OZE oraz układów automatyki i telemechaniki EAZ

uczestniczenie w opracowywaniu projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, uczestniczenie w pozyskiwaniu warunków przyłączenia instalacji fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych do sieci elektroenergetycznej, uczestniczenie w pozyskiwaniu warunków zabudowy oraz...

Grafik 3d

-utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania;-odwzorowanie grafik 2D na 3D;-utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach. Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lataWartość całego dzieła...

Operator minikoparki

budowa linii światłowodowej i energetycznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: uprawnienia na minikoparkę