Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Magazynier
Miejsce pracy: Nisko
Numer: StPr/24/0232
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Magazynier

przestrzeganie zasad BHP, przepisów ppoż. i ochrony środowiska na stanowisku pracy, przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy towarów, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej...

Pracownik ds. sortowania towarów

przygotowywanie do wysyłki towarów wietnamskich, sortowanie i kontrola jakości towarów wietnamskich, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracownik magazynowy

zbieranie i kompletowanie zamówień w języku wietnamskim, odbiór towaru, prowadzenie dokumentacji, dbanie o prawidłowe przechowywanie produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Gryfowie Śląskim

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 13 we Wrocławiu

umowa na zastępstwo

na czas określony