Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0712
OBOWIĄZKI:
według stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi elektronarzędzi- 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań- umiejętność czytania rysunków technicznych- dyscyplina i umiejętność pracy w zespole- gotowość do szybkiego podjęcia pracy- brak nałogów- dodatkowym atutem będzie posiadania prawa jazdy

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Monter instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych

- Budowa i konserwacja kanalizacji technicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, zasobników. Montaż słupów i osprzętu. Budowa telekomunikacyjnych linii kablowych - ziemnych, kanałowych i napowietrznych (układanie kabli, wciąganie kabli do rurociągów i kanalizacji, montaż...

Elektryk ze znajomością języka włoskiego

wykonywanie instalacji elektrycznych. biegła znajomość języka włoskiego w mowie, wykształcenie elektryczne lub pokrewne, mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.

Elektryk

Miejsce pracy: Irlandia Zakres obowiązków: wymiana liczników w domach prywatnych na liczniki typu Smart Meter, w indywidualnie wyznaczonym rejonie, sprawdzenie prawidłowości podłączenia licznika, ponowne podłączenie energii i sprawdzenie poprawności instalacji, wpisanie raportu z...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Inżynier devops (obszar machine learning)

na czas nieokreślony Specjalista IT

Specjalista/ ekspert ds. współpracy ze spółkami gkb

na czas określony Departament Zgodności

Dealer korporacyjny

na czas określony Departament Skarbu