Praca: Hydraulik

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Hydraulik
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0716
OBOWIĄZKI:
według stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi elektronarzędzi- 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzieHydraulik- pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań- Obsługiwanie elektronarzędzi- umiejętność czytania rysunku technicznego- dyscyplina i umiejętność pracy w zespole- gotowość do szybkiego podjęcia pracy- brak nałogów- dodatkowym atutem będzie posiadania prawa jazdy

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Hydraulik

montaż kotłów, pomp ciepła, instalacji hydraulicznych Wymagania inne:

Monter / Monterka - Hydraulik instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych

Zakres obowiązków: Praca instalacyjna, montażowa i naprawcza w zakresie systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec Wymagania: Doświadczenie w pracy w zakresie systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i...

Hydraulik - monter instalacji sanitarnych

Twój zakres obowiązków budowa systemów przeciwpożarowych wykonywanie instalacji wod-kan i C.O. montaż grzejników biały montaż wykonywanie i montaż węzłów ciepłowniczych budowa instalacji wentylacyjnych wykonywanie przyłączy budynków budowa zewn. instalacji kanalizacyjnych Nasze...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Gryfowie Śląskim

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 13 we Wrocławiu

umowa na zastępstwo

na czas określony