Praca: Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Kamela
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamela

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Pomocnik mechanika

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

POMOCNICZE PRACE PRZY NAPRAWIE POJAZDÓW Wymagania inne:

naprawa samochodów Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Wymagania inne: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe (naprawa...

Woźna

nauka bieżącego i okresowaego sprzątania pomieszczeń, dbania o estetyczny wygląd pomieszczeń, roznoszenia korespondencji, nauka przyjmowania do przechowywania odzieży osób przebywających w placówce Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Urzędnik ubezpieczeń społecznych

wg programu stażu Wymagania inne:

Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego

- napisanie autorskich materiałów edukacyjnych z języka angielskiego na temat: ”The Academic Word List for Advanced level” dla poziomu zaawansowanego- przewidywany czas zatrudnienia 3 lata. - wartość dzieła za trzy lata 154 800 zł brutto, płatne w 36 transzach gdzie jedna transza to...

Terapeuta

a) organizowanie i prowadzenie treningów zgodnie z rozporządzeniem o domach środowiskowych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych w pracowni,b) praca w zespole wspierająco-aktywizującym i realizowanie jego ustaleń,c) planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii...