Praca: Mechanik serwisowy ciągników i maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Mechanik serwisowy ciągników i maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Żabin Karniewski
Numer: StPr/24/0178
OBOWIĄZKI:
naprawa maszyn rolniczych, serwis oraz przeglądy masz rolniczych, diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żabin Karniewski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Pomocnik mechanika

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

POMOCNICZE PRACE PRZY NAPRAWIE POJAZDÓW Wymagania inne:

Mechanik samochodów osobowych

naprawa samochodów Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Wymagania inne: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe (naprawa...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Ekspert ds. ryzyka kredytowego klienta mśp

na czas nieokreślony Departament Ryzyka Kredytowego Firm i Przedsiębiorstw

Specjalista ds. wsparcia użytkownika it

na czas określony IT

Analityk systemowy it

na czas nieokreślony IT