Praca: Szlifierz metali

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Szlifierz metali
Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), Nowa Wieś
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spelniającej kryteria do skierowania na ww.aktywną formę.Godz. odbywania stażu 7:00 do 15:00.1.Zapoznanie się z przepisami organizacyjnymi pracy:- Przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i ppoż.;- Instruktaż stanowiskowy;- Zapoznanie się z normami organizacyjnymi u Organizatora stażu.2.Zapoznanie się z narzędziami, urządzeniami i sprzętem znajdującym się w warsztacie oraz poznanie zasad bezpiecznego z nich korzystania.3.Poznanie wykonywanych w firmie rodzajów prac związanych z obsługą szlifierek i innych maszyn i urządzeń.4.Zaznajomienie z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów.5.Zaznajomienie się z parametrami ustawiania szlifierek do pracy ze szczególnym zwróceniem uwagi na optymalne parametry skrawania, mocowanie ściernic oraz obrabianych przedmiotów6.Ustalanie kolejności zabiegów przy wykonywaniu operacji wielozabiegowych.7.Zaznajomienie z narzędziami i przyrządami pomiarowymi oraz sprawdzanie wymiarów i kształtu obrabianych przedmiotów.8.Nauka czyszczenia i konserwacji użytkowanych szlifierek, sprawdzianów, narzędzi pomiarowych oraz uchwytów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

podstawowa znajomość maszyn, urządzeń i narzędzi do obróbki metali, chęci do nauki i doskonalenia umiejętności.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Szlifierz-ostrzarz

ostrzenie i szramkwanie pił taśmowych do części drzewa Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęci do pracy

ostrzenie narzędzi (pił tarczowych, pił taśmowych, frezów, noży tokarskich, głowic strugarskich) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku

Szlifierz Narzędziowy

Opis stanowiska: Samodzielna obsługa szlifierki, Szlifowanie elementów do wykrojników i form zgodnie z rysunkiem technicznym, Wykonywanie napraw bieżących form wtryskowych/ciśnieniowych, Prowadzenie zleceń wykonania nowych form wtryskowych, Sprawdzanie wymiarów i kształtów, wykrywanie...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Gryfowie Śląskim

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 13 we Wrocławiu

umowa na zastępstwo

na czas określony