Praca: Logistyk

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Logistyk
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0856
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem.Jedna zmiana , 0,5 etatu w godzinach 08:00- 12:00.Praca zdalna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, znajomość międzynarodowego prawa celnego, wraz z procedurami stosowanymi przy okazji przewozu towarów z terenu PL, jak i na teren UE ( spoza EOG), biegła znajomość obsługi komputera, w celu sprawnej obsługi przewozu towarów, oraz kontaktu z agencjami celnymi na całym świecie, biegła znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego w celu umożliwienia sprawnego kontaktu z agencjami celnymi oraz właścicielem, doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Specjalista do spraw logistyki

Sporządzanie dokumentacji logistycznej. Organizowanie transportu towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość obsługi komputera, mile widziane doświadczenie.57.2024.AK

Koordynator / Koordynatorka ds. logistyki

Jakie zadania na Ciebie czekają? profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów; zapewnienie terminowości dostaw do klienta i jej zgodności z zamówieniem; sprawny przebieg procesu reklamacji; przyjęcie towaru do sklepu - jego kontrolę ilościową i jakościową; bezpieczne i zgodne...

Pracownik Działu Logistyki (zakupy – sprzedaż)

doświadczenie w obrocie produktami drobnicowych umiejętności pracy w zespole dobra znajomość pakietu MS Office, świetna Excela osoba solidna, dokładna i punktualna umiejętność samodzielnego analitycznego myślenia podstawowa znajomość języka angielskiego

Woźna

nauka bieżącego i okresowaego sprzątania pomieszczeń, dbania o estetyczny wygląd pomieszczeń, roznoszenia korespondencji, nauka przyjmowania do przechowywania odzieży osób przebywających w placówce Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Urzędnik ubezpieczeń społecznych

wg programu stażu Wymagania inne:

Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego

- napisanie autorskich materiałów edukacyjnych z języka angielskiego na temat: ”The Academic Word List for Advanced level” dla poziomu zaawansowanego- przewidywany czas zatrudnienia 3 lata. - wartość dzieła za trzy lata 154 800 zł brutto, płatne w 36 transzach gdzie jedna transza to...

Terapeuta

a) organizowanie i prowadzenie treningów zgodnie z rozporządzeniem o domach środowiskowych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych w pracowni,b) praca w zespole wspierająco-aktywizującym i realizowanie jego ustaleń,c) planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii...