Praca: Dekarz / Stolarz

Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Do każdego potencjalnego pracownika podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem w proces rekrutacyjny.

Dostosowujemy się do zmian i warunków panujących na niemieckim rynku pracy, zapewniając legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Dekarz / Stolarz
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Prace dekarskie, stolarskie
  • Przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: dekarz, stolarz, cieśla
  • Znajomość języka niemieckiego (komunikatywna)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne,
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Darmowe zakwaterowanie (dostęp do internetu i TV)

Pomocnik dekarza

wg wniosku Wymagania inne:

Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów podawanie posiłków kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru) Wymagania dyspozycyjność na teren całych Niemiec min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. 3-letnie doświadczenie w opiece nad seniorami

Monter Kadłubów

Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata, Pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii - EU Settlement Scheme lub Frontier Worker, Zaświadczenie o niekaralności w języku polskim, Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Kontroler jakości w magazynie logistycznym

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z...

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju i szkoleń

Twój zakres obowiązków Analiza potrzeb rozwojowych i wykorzystywania narzędzi rozwojowych we współpracy z menedżerami i HRBP Tworzenie rocznego planu szkoleń Realizacja szkoleń i innych działań rozwojowych zgodnie z potrzebami (zakup, organizacja, koordynacja, rozliczenia z dostawcami,...