Praca: Sanitariusz

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Sanitariusz
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0378
OBOWIĄZKI:
Transport z lądowiska na Izbę przyjęć. Przygotowywanie i transportowanie chorych na zabiegi i badania diagnostyczne. Współpraca z zespołem medycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Opiekun Medyczny

Do Twoich obowiązków należeć będzie: wspieranie personelu medycznego w opiece nad pacjentami, pobieranie krwi oraz wykonywanie testów diagnostycznych do oznaczenia, asystowanie w gabinetach zabiegowych, informowanie pacjenta o przygotowaniach do zabiegu, przygotowywanie gabinetów medycznych...

Sanitariusz szpitalny staż

WG PROGRAMU STAŻU Wymagania inne:

Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

Twój zakres obowiązków Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami. Nasze wymagania Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich, Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

Cukiernik / Kucharz

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie 5400 - 7600 zł brutto, Elastyczne godziny pracy, Wolne weekendy, Umowę o pracę/ zlecenie (sam decydujesz), Szkolenia oraz możliwość rozwoju, Pakiety medyczne, Zniżkę pracowniczą 25 %.

Technik serwisu

Zadania: Analizowanie oraz usuwanie usterek i awarii w przypadku czołgów (MBT) Naprawy i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z czołgami Przeprowadzanie działań konserwacyjnych i prewencyjnych Zarządzanie częściami zamiennymi Przygotowanie potrzebnych raportów, praca z...

Młodszy Technolog (m/k)

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w sektorze spożywczym, poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy Technolog (m/k) Zakres obowiązków: Codzienna kontrola procesu produkcyjnego pod kątem zgodności z recepturami, normami materiałowymi i...