Praca: Pracownik Serwisu Sprzątającego

People make places
Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Kraków, ul. Sosnowiecka

Praca na zastępstwo w godzinach 15:30-19:30 od 01.07-19.07.

Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie biura, w tym sal konferencyjnych, kuchni, toalet
  • Opróżnianie i obsługa zmywarek
  • Opróżnianie koszy na śmieci
Wymagania:
  • Precyzja, sumienność
  • Zaangażowanie
  • Dostępność w wymienione godziny od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Płaca godzinowa
  • Możliwość grupowego ubezpieczenia i dofinansowania do opieki medycznej
  • Przyjazne warunki pracy, w tym klimatyzacja i wsparcie ekspertów

Woźna oddziałowa

utrzymanie porządku i czystości w przydzielonych pomieszczeniachpomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowychwykonywanie zadań związanych z wydawaniem posiłków Wymagania inne:

Sprzątaczka

Sprzątanie sądu. Wymagania inne: brak wymagań

Sprzątaczka

utrzymywanie czystości, sprzątanie biur Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Kierownik Robót

Do obowiązków kierownika robót należeć będzie wykonywanie wszystkich obowiązków przewidzianych w aktualnie obowiązujących przepisach prawa w tym prawa budowlanego i aktach wykonawczych tego prawa. wykształcenie wyższe techniczne budowlane, doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika...

Kosztorysant budowlany

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert. wykształcenie średnie budowlane, udokumentowane 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej –ofert,...

Pracownik magazynu

Obowiązki: zbieranie i realizacja zamówień, zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu, przyjmowanie zwrotów, dbałość o porządek w miejscu pracy, kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów, możliwa praca na różnych działach magazynów. Oferujemy: pomoc w organizacji wyjazdu...

Spawacz MAG / TIG

Prace spawalnicze na hali. Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; Mile widziane wykształcenie kierunkowe; Prawo jazdy kat. B i Auto; Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; Samodzielność i staranność.