Praca: Sprzątacz / Sprzątaczka Biurowa

People make places
Sprzątacz / Sprzątaczka Biurowa
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie porządku w strefach biurowych, w tym czyszczenie toalet i kuchni
  • Odkurzanie, mycie ekspresów kawowych i opróżnianie koszy
  • Zapewnienie ogólnej czystości powierzchni pracy
Wymagania:
  • Precyzja i odpowiedzialność
  • Praca w godzinach popołudniowych/ wieczornych (17:00-21:00 lub 18:00-22:00, poniedziałek-piątek)
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa zlecenie/umowa o pracę)
  • Godzinowe wynagrodzenie
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie i programów opieki zdrowotnej
  • Benefity w obszarach psychologii, prawa, finansów
  • Komfortowe warunki pracy w klimatyzowanych, czystych pomieszczeniach

Woźna oddziałowa

utrzymanie porządku i czystości w przydzielonych pomieszczeniachpomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowychwykonywanie zadań związanych z wydawaniem posiłków Wymagania inne:

Sprzątaczka

Sprzątanie sądu. Wymagania inne: brak wymagań

Sprzątaczka

utrzymywanie czystości, sprzątanie biur Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Kierownik Robót

Do obowiązków kierownika robót należeć będzie wykonywanie wszystkich obowiązków przewidzianych w aktualnie obowiązujących przepisach prawa w tym prawa budowlanego i aktach wykonawczych tego prawa. wykształcenie wyższe techniczne budowlane, doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika...

Kosztorysant budowlany

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert. wykształcenie średnie budowlane, udokumentowane 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej –ofert,...

Pracownik magazynu

Obowiązki: zbieranie i realizacja zamówień, zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu, przyjmowanie zwrotów, dbałość o porządek w miejscu pracy, kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów, możliwa praca na różnych działach magazynów. Oferujemy: pomoc w organizacji wyjazdu...

Spawacz MAG / TIG

Prace spawalnicze na hali. Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; Mile widziane wykształcenie kierunkowe; Prawo jazdy kat. B i Auto; Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; Samodzielność i staranność.