Praca: Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe z j. niemieckim

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe z j. niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy, Hessen

Poszukujemy od zaraz doświadczonego operatora wózka widłowego bocznogo (m/k) do pracy na terenie Hessen w Niemczech.

Zakres obowiązków:
  • Operowanie wózkiem widłowym bocznym
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Uzupełnianie zapasów w magazynie
  • Transportowanie towarów na paletach
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
  • Wykonywanie dodatkowych zadań magazynowych
Oczekiwania:
  • Minimum 1 rok praktyki jako operator wózka widłowego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Elastyczność w pracy zmianowej
  • Umiejętność współpracy w grupie
Propozycja zatrudnienia:
  • Wynagrodzenie: 17€ na godzinę
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Darmowe mieszkanie w pokojach dla 2 osób
  • Refundacja kosztów dojazdu
  • Do 30 dni urlopu rocznie
  • Premie urlopowe i świąteczne
  • Bonus za polecenie nowego pracownika do 500€
  • Możliwość zdobycia niemieckich kwalifikacji

Pracownik transportu wewnętrznego

1. Dostarczanie części do linii montażowych.2. Prace magazynowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne:

Pracownik magazynu wysokiego składowania z uprawnieniami UDT

Załadunek i rozładunek tirów Rozmieszczanie towarów i zbieranie zamówień Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym Aktualne uprawnienia UDT kategoria WJO I Mile widziane Doświadczenie na podobnym stanowisku

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Do Twoich zadań należeć będzie: wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego) załadunek i rozładunek towarów bieżące prace magazynowe wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu Od Kandydatów oczekujemy: zaangażowania...

Senior SAP CI Developer

About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...

Pracownik pralni/ operator urządzeń pralniczych

Przyjmowanie tekstyliów do prania, obsługa klienta, obsługa zleceń w systemie informatycznym, prowadzenie dokumentacji procesu prania ( w tym elektronicznie ) sortowanie tekstyliów, obsługa maszyn pralniczych, prasowanie, maglowanie, wybieranie technologii prania i suszenia oraz wykańczania...

Pracownik obsługi kosy mechanicznej

wykaszanie terenów leśnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: