Praca: Pracownik hali

Pracownik hali
Miejsce pracy: Dębe Wielkie, ul. Gen. Skrzyneckiego 2

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do swojego sklepu TOPAZ w Dębe Wielkim, ul. Gen. Skrzyneckiego 2 - poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik hali

Twoje główne zadania:
  • wykładanie towaru na wyznaczonych działach sklepu
  • prace fizyczne związane ze wsparciem pracowników sklepu i magazynu
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia
Oczekiwania:
  • dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym)
  • gotowość do pracy fizycznej na działach z cięższym towarem (m.in. wody, napoje itd.)
  • rzetelność i uczciwość
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy Ci:
  • umowę zlecenie (z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pracownik sklepowy

Twoje główne zadania: Wykładanie towaru, pomoc w magazynie i dbanie o prezentację produktów. Kontrolowanie terminów ważności. Oczekiwania: Dyspozycyjność do pracy zmianowej. Sprawność fizyczna do pracy z cięższymi towarami. Rzetelność oraz ważne badania sanitarne.

Pracownik sklepu

Twoje główne zadania: Wykładanie towarów i dbanie o ich ekspozycję. Monitorowanie terminów przydatności produktów. Prace wsparcia w magazynie oraz na sklepie. Oczekiwania: Dyspozycyjność (system 2-zmianowy). Gotowość do pracy fizycznej. Rzetelność i uczciwość. Wymagane aktualne...

Pracownik Hali (Dział Ryby)

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach. Poszukujemy Osób: komunikatywnych i potrafiących...

Pracownik gospodarczy

wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ładu wokół budynku,wykonywanie prac majacych na celu utrzymanie pomieszczeń budynku w należytym stanie, wykonywanie drobnych prac naprawczych w pomieszczeniach Wymagania inne:

Robotnik gospodarczy

Sprzątanie terenów publicznych na terenie gminy Piaseczno.ZATRUDNIENIE DO 01.10.2024 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik produkcyjny

-nauka i obsługa urządzeń do obróbki szkła i luster-nauka szlifowania, pakowania oraz fazowania szkła i luster Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Inżynier pożarnictwa

przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej, tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych, wykonywanie rysunków w programie AutoCad, kopiowanie, skanowanie, składanie Wymagania konieczne: Zawód:...