Praca: Doradca Klienta

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Zielona Góra
Twój zakres obowiązków
  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi,
  • operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.
Nasze wymagania
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Doradcy Klienta),
  • wykształcenie min. średnie,
  • silne nastawienie na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,
  • otwartość na ludzi i umiejętność nawiązywania kontaktów.
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
  • realny wpływ na to, ile zarabiasz (poprzez atrakcyjny system prowizyjny),
  • bogaty pakiet benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Technik/Elektryk

Zadania: Bieżące przeglądy i kontrola poprawności pracy urządzeń elektrycznych na wydziałach produkcyjnych Udział w okresowych przeglądach i remontach urządzeń zasilających zakład w energię elektryczną Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (elektrycznych i mechanicznych) Dokonywanie...

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista/Młodsza specjalistka...

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Poszukujemy osoby do sprzedaży nowych mieszkań w centrum Łodzi. Projekt skierowany jest do średniej i wyższej klasy klientów, oferując mieszkania o wysokim standardzie, także inwestycyjne. Minimum 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży nieruchomości.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

W związku z dynamicznym rozwojem i regularnie powiększającą się bazą naszych klientów, do naszego zespołu poszukujemy kolejnych osób na stanowisko "samodzielna księgowa / samodzielny księgowy", realizujących swoje zadania zdalnie. Współpraca odbywa się poprzez kontrakt B2B lub umowę...