Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Technik informatyk
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1429
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: średnie lub wyższe o prof. informatycznym; znajomość obsługi komputera; komunikatywność; chęć podnoszenia kwalifikacji; zakres obowiązków: obsługa klientów w zakresie doradztwa w doborze sprzętu komputerowego i oprogramowania oferowanego przez spółkę; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: informatyka

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

obsługiwanie sieci komputerowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: technik informatyk Uprawnienia: Tworzenie stron www z grafiką komputerową Wymagania inne: staż min. 6 miesięcy

Wykonywanie czynności związanych z obsługą sprzętów komputerowych oraz informatyczna obsługa biura. Wymagania inne:

Informatyk

Diagnozowanie i naprawa sprzętu komputerowego, aby zapewnić jego niezawodną pracę. Instalowanie aplikacji oraz regularne aktualizowanie oprogramowania, by zawsze być na bieżąco. Zakupy sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych, dbając o nieprzerwaną pracę urządzeń....

Pracownik dojarni

Warunki pracy Praca na hali udojowej przy obsłudze stada 300 krów. Wymagania Nie wymagamy doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia.

Opiekun cieląt

Opis stanowiska Pojenie i karmienie cieląt w różnych grupach wiekowych. Utrzymywanie czystości klatek i sprzętu. Wsparcie w utrzymywaniu porządku w pomieszczeniach hodowlanych. Wymagania Również mile widziane są osoby bez doświadczenia, oferujemy przeszkolenie.

Kierownik Biura Gwarancji

Twój zakres obowiązków Zarządzanie Zespołem Biura Gwarancji, Organizowanie i monitorowanie pracy podległego Zespołu, Opracowanie i nadzorowanie budżetu podległego Biura, Kompleksowe nadzorowanie procesów obsługi gwarancyjnej zrealizowanych inwestycji, w szczególności procesu...

Specjalista ds. płac

Zadania: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników, wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3, kompleksowe prowadzenie...