Praca: Inspektor ochrony zabytków

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Toruniu
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor ochrony zabytków
Miejsce pracy: Toruń
Ogłoszenie o naborze Nr 141703

Warunki pracy

- nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy,

- praca z wykorzystaniem komputera powyżej 4 godzin dziennie,

- pomieszczenia biurowe znajdują się na dwóch kondygnacjach (schody bez podjazdów i bez windy),

- brak dostosowania toalet dla osób niepełnosprawnych,

- praca w biurze i w terenie (również na wysokości),

Zakres zadań

  • prowadzi pod nadzorem postępowania administracyjne w zakresie wpisu do rejestru zabytków, w tym postępowania dowodowe w celu ustalenia wszelkich okoliczności faktycznych mających wpływ na załatwienie sprawy, w szczególności w zakresie ustalenia wartości kwalifikujących obiekty do wpisu do rejestru
  • przygotowuje projekty decyzji o wpisie do rejestru zabytków,
  • gromadzi i weryfikuje pod względem formalnym dokumenty oraz zbiera dane na temat zabytku w celu prawidłowego postępowania administracyjnego w zakresie wpisu do rejestru zabytków,
  • opracowuje, aktualizuje, weryfikuje i udostępnia wykazy obiektów wpisanych do rejestru zabytków,
  • zamieszcza wykazy obiektów wpisanych do rejestru zabytków na stronę internetową WUOZ w Toruniu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe ochrona dóbr kultury, zabytkoznawstwo, konserwatorstwo, muzealnictwo, historia sztuki, historia
  • znajomość ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz rozporządzeń wykonawczych do ustawy,
  • znajomość przepisów KPA,
  • znajomość instrukcji dot. dokumentowania zabytków,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • znajomość historii regionu ze szczególnym uwzględnieniem problematyki dziedzictwa kulturowego,
  • zdolność analitycznego i syntetycznego myślenia,
  • umiejętność redagowania tekstów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Pracownik dojarni

Warunki pracy Praca na hali udojowej przy obsłudze stada 300 krów. Wymagania Nie wymagamy doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia.

Opiekun cieląt

Opis stanowiska Pojenie i karmienie cieląt w różnych grupach wiekowych. Utrzymywanie czystości klatek i sprzętu. Wsparcie w utrzymywaniu porządku w pomieszczeniach hodowlanych. Wymagania Również mile widziane są osoby bez doświadczenia, oferujemy przeszkolenie.

Kierownik Biura Gwarancji

Twój zakres obowiązków Zarządzanie Zespołem Biura Gwarancji, Organizowanie i monitorowanie pracy podległego Zespołu, Opracowanie i nadzorowanie budżetu podległego Biura, Kompleksowe nadzorowanie procesów obsługi gwarancyjnej zrealizowanych inwestycji, w szczególności procesu...

Specjalista ds. płac

Zadania: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników, wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3, kompleksowe prowadzenie...