Praca: Pracownik pakujący

Pracownik pakujący

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Wynagrodzenie: 16,3 €/h brutto z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu

Zakres obowiązków:
  • skanowanie zamówień
  • wysyłka oraz przyjmowanie zwrotów towarów
  • sortowanie i rozmieszczanie towaru
  • przygotowywanie opakowań do wysyłki
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • cotygodniowe wynagrodzenie: 16,30 €/h brutto (stawka bazowa 13,68 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
  • dodatki za pracę zmianową, ekstra płatne weekendy
  • możliwość stałego zatrudnienia za granicą
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatny transport z lokacji do miejsca pracy
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ). Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."

Pakowacz

1. Zasypywanie proszku do urządzeń (przesianie, mieszanie, stacja rozładunku).2. Foliowanie, przygotowanie towaru na palety (belowanie na belownicy).3. Pakowanie proszku (ważenie, zgrzewanie na zgrzewarce, zszywanie maszyną ręczną worków z towarem).4. Czyszczenie urządzeń i sprzątanie...

Składacz pakowacz

Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na...

Pakowacz ręczny

Praca przy przyjęciu, liczeniu i pakowaniu towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu Uprawnienia: PAKOWANIA TOWARU Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: Sprawność fizyczna Wymagania inne:

Kucharz-staż

Przygotowywanie potraw, obsługa urządzeń kuchennych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH Wymagania inne:

Pokojowa-staż

Utrzymywanie czystości w pokojach i pomieszczeniach hotelowych. Wymagania inne:

Monter sieciowo-kablowy

Wykonywanie instalacji energetycznych, linii napowietrznych, linii kablowych, budowa stacji transformatorowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Operator Ładowarki Jednonaczyniowej

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się załadunkiem i rozładunkiem surowców oraz umieszczeniem ich w wyznaczonym miejscu. Codzienną obsługą i kontrolą stanu technicznego użytkowanego urządzenia oraz prowadzeniem...