Praca: Robotnik produkcyjny

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Robotnik produkcyjny
Miejsce pracy: Bochum (Niemcy)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prace pomocnicze na produkcji w ocynkowni
  • Montowanie elementów metalowych na trawersach
  • Dbałość o jakość gotowych elementów
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Polska umowa o pracę na pełny etat.
  • Stawka godzinowa: 14,00 EUR
  • Stawka za nadgodziny: 17,50 EUR
  • Średnie zarobki netto (na rękę) na miesiąc to: 1.700 - 2.300 EUR
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%), niedziele (+50%), święta niemieckie (+100%)
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE
  • W pełni płatne dni świątecznie wolne od pracy
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne

Pracownik przygotowania produkcji

Przygotowanie baniek do produkcji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracownik rozbioru

Prace porządkowe, sprzątanie, mycie, czyszczenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Przetwórca owoców i warzyw

prace przy przetwórstwie owoców i warzyw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych