Praca: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/24/1294
OBOWIĄZKI:
Obsługa i nadzorowanie urządzenia do wytwarzania wyrobów sztucznych. Przygotowywanie surowców, sortowanie półfabrykatów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Operator okleiniarki

Obsługa okleiniarki ( oklejanie formatek) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Chęć do pracy

Operator maszyn ogrodniczych

pielęgnacja wyznaczonych terenów zieleni. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: organizacja pracy własnej Uprawnienia: punktualność Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia: komunikatywność Wymagania inne: Zdolność wykonywania poleceń

Operator maszyn

obsługa maszyny na linii (pakowanie proszku i zszywanie worków) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Magazynier

Twoje główne zadania: prawidłowe przyjmowanie dostaw asortymentu sprawdzanie jakości towaru odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu utrzymanie porządku w miejscu pracy współpraca w zadaniach z pozostałym personelem sklepu Oczekujemy od Ciebie: dobrej organizacji pracy i...

Brukarz

Zatrudnię brukarzy i pomocnik brukarza na stałe na terenie Warszawy. Doświadczenie co najmniej roczne.

Inżynier budowy

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp. wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, mile widziany...

Specjalista ds. prawnych / umów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opiniowanie i przygotowanie umów, pism , pełnomocnictw itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę. Obowiązki opiniowanie umów na etapie ofertowania weryfikacje i przygotowanie umów na roboty budowlane i instalacyjne,...