Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/1542
OBOWIĄZKI:
prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków : noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych, rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Pracownik / Brygadzista dociepleń budynków

Przyklejenie izolacji (styropian/wełna), Położenie siatki, Położenie tynków Montaż paapetów, Drobne prace dodatkowe Stawianie rusztowań (mile widziane) doświadczenia w pracy na w/w stanowisku komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania i dokładności w działaniu

Robotnik budowlany

wykonywanie robót budowlanych, wykonywanie szalowań, wylewanie stropów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Prace budowlane Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Magazynier

Twoje główne zadania: prawidłowe przyjmowanie dostaw asortymentu sprawdzanie jakości towaru odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu utrzymanie porządku w miejscu pracy współpraca w zadaniach z pozostałym personelem sklepu Oczekujemy od Ciebie: dobrej organizacji pracy i...

Brukarz

Zatrudnię brukarzy i pomocnik brukarza na stałe na terenie Warszawy. Doświadczenie co najmniej roczne.

Inżynier budowy

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp. wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, mile widziany...

Specjalista ds. prawnych / umów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opiniowanie i przygotowanie umów, pism , pełnomocnictw itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę. Obowiązki opiniowanie umów na etapie ofertowania weryfikacje i przygotowanie umów na roboty budowlane i instalacyjne,...