Praca: Koordynator / Koordynatorka ds. transplantacji

Ogłoszenie numer: 9237202, z dnia 2024-09-06

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynator / Koordynatorka ds. transplantacji

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Indiry Gandhi 14

Opis stanowiska

  • Koordynacja przeszczepień komórek krwiotwórczych
  • Logistyka transportu materiału przeszczepowego
  • Koordynacja terapii CAR-T
  • Współpraca z Ośrodkami Dawców Szpiku oraz Ośrodkami Kierującymi Pacjentów
  • Korespondencja i współpraca z Poltransplantem i ośrodkami pobierającymi
  • Uzupełnianie danych w rejestrach transplantacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne (min. licencjat)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Benefity: dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników, karta sportowa multisport, ubezpieczenie dla pracowników.
  • Skierowanie na  szkolenie dla koordynatorów transplantacyjnych
  • Rozwój zawodowy i pracę w zespole profesjonalistów

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

Twoje zadania: Posprzedażowa obsługa umów ubezpieczenia; Bieżąca obsługa ubezpieczeń oraz procesu odnowienia; Współpraca z innymi Działami uczestniczącymi w procesie obsługi ubezpieczeń; Przygotowywanie i opracowywanie raportów związanych z obsługą ubezpieczeń; Udział w...

Sezonowy pracownik rolny - sadzenie i zbiór warzyw

Oferta pracy sezonowej - sadzenie i zbiory warzyw Start: od 27.08.2024 Zakres działań: Sadzenie, zbiory, pakowanie, sortowanie i mycie warzyw Praca w terenie i w hali

Lekarz Stomatolog (Stomatologia Zachowawcza)

Praca w komfortowych warunkach w Centrum Stomatologicznym LUX MED My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie i wypełniony grafik, stałe wsparcie asysty stomatologicznej, komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami, przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w...

Specjalista ds. Compliance i Raportowania ESG

Obowiązki: Współpraca z konsultantami przy określaniu CSRD i jego wdrażanie, Nadzór i aktualizacja polityki dotyczącej ochrony danych (GDPR), Opracowywanie wymagań dla przepisów UE dotyczących deforestacji (EUDR) i planowanie ich realizacji, Formułowanie wymagań w obszarach takich jak...