Praca: Pracownik obsługi kosy mechanicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Pracownik obsługi kosy mechanicznej
Miejsce pracy: Słowino
Numer: StPr/24/0626
OBOWIĄZKI:
wykaszanie terenów leśnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słowino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

wykaszanie terenów leśnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Operator maszyn cnc

Obsługa maszyn tj. krawędziarki, frezarki, wiertarki CMA, piły taśmowej; nadzór i kontrola pracy obrabiarek produkcyjnych i zautomatyzowanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office Uprawnienia:...

Młodszy operator maszyn

Obsługa maszyn produkcyjnych. Nadzór jakościowy nad produkowanymi elementami. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy o podobnym charakterze.

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów Wymagane aktualne uprawnienia UDT

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola systemu alarmowego i p.poż. Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody. Prowadzenie książki...