Praca: Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi
Woźna
Miejsce pracy: Gołdap
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi, sprzątanie, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, pomoc w przygotowywaniu pomocy dydaktycznych do zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gołdap

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Pracownik utrzymania czystości

Prace porządkowe przy sprzątaniu nowooczesnego biura. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 13-21. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: gotowość do podjęcia pracy, mile widziane osoby z orzeczeniem, choć nie jest to warunek konieczny.

Utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarno- higienicznego obiektów biurowych, mieszkaniowych oraz samochodów osobowych będących składowymi floty firmy "Bicon". Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 154 h/mc Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Sprzątaczka

dbanie o czystość Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Położna (Środowiskowo-Rodzinna) / Położny (Środowiskowo-Rodzinny)

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Herbu Oksza 26 w Warszawie. Praca w ramach POZ w Centrum Medycznym oraz w środowisku Pacjenta. Zapraszamy do współpracy.! My zadbamy o: ​​​​​​​ stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. różnorodne formy...

Order picker bez znajomości języka

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces? Dobra kondycja fizyczna – dużo chodzenia Dostępność na dłuższy okres czasu (min. pół roku) Znajomość języka angielskiego NIE JEST WYMAGANA! Jakie są Twoje zadania? Jako Order Picker będziesz pracował na dwóch działach przy produktach o...

Technik Instalacji i Serwisu Urządzeń GPS

Twoje zadania: Montaż urządzeń GPS, sond paliwa i czujników Integracja systemów jak tachografy czy transmitery Opracowanie dokumentacji technicznej dla serwisu Budowanie dobrych relacji z klientami i zespołami w firmie Diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych Konfiguracja urządzeń...

Kierownik zespołu rozwiązań ryzyka operacyjnego

okres próbny centrala