Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Styrzyniec
Numer: StPr/24/1273
OBOWIĄZKI:
montaż mebli, oklejanie ciętych krawędzi, skręcanie mebli, czyszczenie i konserwacja maszyn(godz. pracy 8:00-16:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Styrzyniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Pomocnik stolarza

Pomoc przy obróbce płyty meblowej, jej skręcanie i montaż u klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:

Stolarz

przygotowanie drzewa do obróbki, obsługa traka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

pomocnik stolarza Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn

Położna (Środowiskowo-Rodzinna) / Położny (Środowiskowo-Rodzinny)

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Herbu Oksza 26 w Warszawie. Praca w ramach POZ w Centrum Medycznym oraz w środowisku Pacjenta. Zapraszamy do współpracy.! My zadbamy o: ​​​​​​​ stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. różnorodne formy...

Order picker bez znajomości języka

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces? Dobra kondycja fizyczna – dużo chodzenia Dostępność na dłuższy okres czasu (min. pół roku) Znajomość języka angielskiego NIE JEST WYMAGANA! Jakie są Twoje zadania? Jako Order Picker będziesz pracował na dwóch działach przy produktach o...

Technik Instalacji i Serwisu Urządzeń GPS

Twoje zadania: Montaż urządzeń GPS, sond paliwa i czujników Integracja systemów jak tachografy czy transmitery Opracowanie dokumentacji technicznej dla serwisu Budowanie dobrych relacji z klientami i zespołami w firmie Diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych Konfiguracja urządzeń...

Kierownik zespołu rozwiązań ryzyka operacyjnego

okres próbny centrala