Praca: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3473
OBOWIĄZKI:
Przygotowuje posiłki kuchni orientalnej (np. kebab); przyjmuje i realizuje zamówienia złożone przez klientów; sprzedaje posiłki; dba o porządek i czystość miejsca pracy.Godziny pracy 10:00 - 22:00Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowoUmowa zlecenia: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Pracodawca przyuczy do wykonywania pracy, mile widziana znajomość potraw kuchni orientalnej, duża dyspozycyjność, praca w weekendy, wykształcenie - brak wymagań

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pizzerman

pizzerman Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wymagane: doświadczenie na stanowisku

Przygotowywanie sprzętu i urządzeń kuchennych stosowanych w miejscu pracy i ich obsługiwanie; przygotowywanie surowców i półproduktów do sporządzania posiłków typu fast food zgodnie z obowiązującymi zasadami analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP), na każdym z...

Pizzer

Przygotowanie ciasta, w szczególności pizzy. Wymiar czasu pracy : 80 h/ miesiąc Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych