Praca: Nauczyciel współorganizyjący kształcenie

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Nauczyciel współorganizyjący kształcenie
Miejsce pracy: Słubice
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
pomoc we współorganizowaniu kształcenia dziecka z mopinią poradni psychologiczno pedagoggicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słubice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 057 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wg. Karty Nauczyciela Ustawa z 1982 r. Praca z dziećmi 3-6 lat. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe, oferta skierowana również do emerytów

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: umiejętność pracy z dzećmi od 3 roku życia, również z dziećmi z niepełnosprawnościami

prowadzenie zajęć edukacyjnych, opieka nad dziećmi Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, specjalizacja: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych