Praca: Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Stylistka rzęs
Miejsce pracy: Zawichost
Numer: StPr/24/0541
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie zagęszczania rzęs różnymi metodami- praca w godz. 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Zawichost

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Manikiurzystka

wykonywanie zabiegu manicure metodą tradycyjną i hybrydową Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziana znajomość języka wietnamskiego, dyplom lub certyfikat ukończenia kursu manicure

Kosmetyczka

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Kosmetyczka

Wkonywanie zabiegów kosmetycznych związanych z pielęgnacją ciała i twarzy. Główne obowiązki obejmować będą przeprowadzanie zabiegów depilacji różnymi metodami (woskowanie, usuwanie owłosienia metodą IPL), jak również zabiegi fototerapii. W ramach fototerapii kosmetyczka będzie...

Pracownik dojarni

Warunki pracy Praca na hali udojowej przy obsłudze stada 300 krów. Wymagania Nie wymagamy doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia.

Opiekun cieląt

Opis stanowiska Pojenie i karmienie cieląt w różnych grupach wiekowych. Utrzymywanie czystości klatek i sprzętu. Wsparcie w utrzymywaniu porządku w pomieszczeniach hodowlanych. Wymagania Również mile widziane są osoby bez doświadczenia, oferujemy przeszkolenie.

Kierownik Biura Gwarancji

Twój zakres obowiązków Zarządzanie Zespołem Biura Gwarancji, Organizowanie i monitorowanie pracy podległego Zespołu, Opracowanie i nadzorowanie budżetu podległego Biura, Kompleksowe nadzorowanie procesów obsługi gwarancyjnej zrealizowanych inwestycji, w szczególności procesu...

Specjalista ds. płac

Zadania: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników, wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3, kompleksowe prowadzenie...