Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Bronice
Numer: StPr/24/0767
OBOWIĄZKI:
Praca pomocnicza przy obróbce mięs wg zapotrzebowania, mycie maszyn, urządzeń, tac, pojemników masarskich, pomieszczeń produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, podstawowa wiedza z zakresu rozbioru mięs, praca 6-14, 14-22

Miejsce pracy:

Bronice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Pracownik piekarni i produkcji spożywczej

Opis stanowiska: praca przy wypieku pizzy i zapiekanek Wymagania: umiejętność pracy w zespole sumienność, uczciwość, rzetelność zaangażowanie

Drwal - operator pilarki spalinowej

Wycinka drzew, załadunek kłód, hodowla i pielęgnacja lasów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Drwal-operator pilarki spalinowej Wymagania inne: Uprawnienia koniecznie !!!!!!1

Robotnik gospodarczy

Praca fizyczna, prace pomocnicze przy pielęgnacji zieleni, utrzymanie porządku, zbieranie odpadów segregowanych, zielonych, popiołu na terenie miasta i gminy Błonie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: chęć do pracy fizycznej

Technik/Elektryk

Zadania: Bieżące przeglądy i kontrola poprawności pracy urządzeń elektrycznych na wydziałach produkcyjnych Udział w okresowych przeglądach i remontach urządzeń zasilających zakład w energię elektryczną Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (elektrycznych i mechanicznych) Dokonywanie...

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista/Młodsza specjalistka...

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Poszukujemy osoby do sprzedaży nowych mieszkań w centrum Łodzi. Projekt skierowany jest do średniej i wyższej klasy klientów, oferując mieszkania o wysokim standardzie, także inwestycyjne. Minimum 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży nieruchomości.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

W związku z dynamicznym rozwojem i regularnie powiększającą się bazą naszych klientów, do naszego zespołu poszukujemy kolejnych osób na stanowisko "samodzielna księgowa / samodzielny księgowy", realizujących swoje zadania zdalnie. Współpraca odbywa się poprzez kontrakt B2B lub umowę...