Praca: Lakiernik samochodowy / Pomocnik lakiernika

Ogłoszenie numer: 9255209, z dnia 2024-09-23

Lakiernik samochodowy / Pomocnik lakiernika

Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia

Opis stanowiska

  • przygotowanie nadwozi  ciągników siodłowych oraz innych samochodów  do prowadzenia prac lakierniczych (oczyszczanie, szpachlowanie, matowienie itd.)
  • przygotowanie materiałów lakierniczych
  • lakierowanie natryskowe nadwozi samochodowych, zgodnie z wymaganiami i technologią  producentów samochodów i wytycznymi producentów materiałów lakierniczych
  • bieżąca  kontrola wykonywanych prac

Wymagania

  • znajomość i umiejętność wykonywania prac lakierniczych
  • doświadczenie w zawodzie lakiernika samochodowego, mile widziane wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2500 eur do 3200 eur w zależności od praktycznych umiejętności
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych KKH
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.( WiFi)
  • regularne zjazdy do kraju
  • Urlopy i dni świąteczne płatne

Lakiernik samochodowy

Nauka w zakresie: przygotowania do szlifowania, szlifowania, lakierowania, oklejania części. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykształcenie minimum podstawowe

praca zwiazana z w/w stanowiskiem Wymagania inne:

Pracownik lakierni samochodowej / Lakiernik

lakierowanie samochodów prace blacharskie wykształcenie związane ze stanowiskiem będzie dodatkowym atutem mile widziane doświadczenie w naprawach blacharskich i lakierniczych

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala