Praca: Technik technologii żywności

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Technik technologii żywności
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/2315
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wg programu stażu.Godziny odbywania stażu: 08:00-16:00Staż finansowany ze środków Funduszu Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Termin rozpoczęcia stażu po zakończeniu procesu rekrutacji.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Kontroler jakości – sortownia owoców (jabłka)

Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...

Senior PHP Software Engineer

Responsibilities: Designing and modifying technical architecture/software solutions and testing how they are working together. Make key decisions on large technical projects, maintaining overall responsibility for the technical infrastructure and its continuous improvement. Spar with external...

Pokojowa

Sprzątanie pokoi w tym zmiana pościeli, ręczników, pranie , prasowanie, maglowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: chęć do pracy Uprawnienia: pracowitość Uprawnienia: sumienność Wymagania inne:

Magazynier

MagazynierPrzewożenie towarów na paletach i układanie na magazynie, załadunek palet na wysyłkę, obsługa programu, wprowadzanie danych, drukowanie wz, drukowanie specjalnych metek dla klienta aby prawidłowo oznakować towar. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Robotnik konserwacji terenów zieleni

Koszenie trawników, wykaszanie traw wzdłuż dróg publicznych i nieużytków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Doświadczenie mile widziane Wymagania inne: