Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3216
OBOWIĄZKI:
Praca w charakterze pracownika budowlanego to znaczy pomoc przy pracach budowolanych, pomoc przy obsłudze windy budowlanej ( załadunek i rozładunek), obsługa narzędzi budowlanych.Forma umowy: zlecenie 160 godzin w miesiącu, nastepnie pracodawca proponuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca w godzinach 8.00-16.00Kontakt z pracodawcą: 608-203-514 do godz 20.00Miejsce pracy: ul. Ernesta Malinowskiego. Pracodawca umożliwia transport do miejsca pracy. Sala: D , B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia staż pracy mile widziany w pracach budowlanych obsługa narzedzi budowlanych. Dla osób zaintersowanych mozliwość zakwaterowania - do uzgodnienia podczas rozmowy z pracodawcą.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 do 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pracownik / Brygadzista dociepleń budynków

Przyklejenie izolacji (styropian/wełna), Położenie siatki, Położenie tynków Montaż paapetów, Drobne prace dodatkowe Stawianie rusztowań (mile widziane) doświadczenia w pracy na w/w stanowisku komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania i dokładności w działaniu

wykonywanie robót budowlanych, wykonywanie szalowań, wylewanie stropów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pomocniczy robotnik budowlany

Prace budowlane Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Technik Obsługi Obiektu

Zakres Obowiązków: Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych, Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku hotelowego, Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, Usuwanie awarii, Monitoring mediów, Nadzorowanie...

Pakowacz bez doświadczenia

prace pomocnicze przy pakowaniu (pudełkarki) - lekka praca utrzymanie ciągłości procesu produkcji oraz realizacja zadań zgodnie z planem produkcji przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek w oparciu o system 5S uczciwość, pracowitość i zaangażowanie dobra organizacja pracy...

Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Do Twoich zadań należeć będzie: przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), sterylizacja narzędzi i materiałów, Wystarczy, że posiadasz: dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej lub...

Pracownik piekarni i produkcji spożywczej

Opis stanowiska: praca przy wypieku pizzy i zapiekanek Wymagania: umiejętność pracy w zespole sumienność, uczciwość, rzetelność zaangażowanie