Praca: Cieśla szalunkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Migi
Numer: StPr/24/1143
OBOWIĄZKI:
Składanie elementów deskowania i szalunków systemowych, wykonywanie obróbki elementów drewnianych, montowanie i demontowanie szalunków systemowych ,montowanie i rozbieranie deskowania indywidualnego,wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie,organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Migi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

montaż i demontaż szalunków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Cieśla

Wykonywanie wszelkich konstrukcji z drewna niezbędnych na placu budowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: doświadczenie w pracy jako cieśla lub podobne Wymagania inne:

Cieśla

Wykonywanie konstrukcji drewnianych i więźb dachowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów Wymagane aktualne uprawnienia UDT

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola systemu alarmowego i p.poż. Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody. Prowadzenie książki...