Praca: Pomocnik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Wtórek
Numer: StPr/24/1250
OBOWIĄZKI:
Korzystanie z maszyny śrutownica, zawieszanie elementów metalowych, oczyszczanie z zanieczyszczeń (ścieranie), ściąganie produktów, pakowanie i odstawianie w wyznaczone miejsce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prace porządkowe
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole
Uprawnienia: pracowitość

Wymagania inne:

zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na hali produkcyjnejobsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnychsystem czasu pracy dwuzmianowy

Miejsce pracy:

Wtórek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Pracownik pomocniczy produkcji

1. Montaż komponentów AGD.2. Praca przy taśmie - stojąca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne:

Pomocnik Operatora Wytwórni / Wagowy

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również wydawanie mieszanek...

Pracownik pomocniczy stolarza

Praca na produkcji, obsługa elektronarzędzi, obsługa komputera, przesyłanie zamówień do realizacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów Wymagane aktualne uprawnienia UDT

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola systemu alarmowego i p.poż. Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody. Prowadzenie książki...