Praca: Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Wilkowice (pow. leszczyński, gm. Lipno), Wilkowice
Numer: StPr/24/0406
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie napraw blacharskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania prac blacharskich

Miejsce pracy:

Wilkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Blacharz

naprawy blacharsko-lakierniczekonserwacja pojazdówspawanieszlifowaniedbanie o czystość dbanie o powierzony sprzęt Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

prace blacharskie w warsztacie samochodowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

spawanie stali oraz aluminium Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala