Praca: Kierowca autobusu

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0540
OBOWIĄZKI:
prowadzenie autobusu, dbanie o bezpieczeństwo jazdy, dbanie i sprawdzanie stanu technicznego prowadzonego pojazdu, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

min 2 lata stażu pracy jako kierowca autobusu

Miejsce pracy:

Świnoujście

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Kierowca dostawca

Dostarczanie towarów do poszczególnych punktów, wymiana towaru między punkatmi. Przywóz towarów pochodzących z reklamacji. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Osoby bezrobotne spełniające wymagania projektu EFS+.Skierowanie do doradcy zawodowego.

Kierowca samochodu ciężarowego

prowadzenie pojazdu, załadunek i rozładunek towaru, dbanie o porządek pojazdu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: PRAWO JAZDY C+E Wymagania inne:

Kierowca zaopatrzeniowiec

Przewóz pracowników oraz materiałówdo miejsc wykonywania prac porządkowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

Twoje zadania: Posprzedażowa obsługa umów ubezpieczenia; Bieżąca obsługa ubezpieczeń oraz procesu odnowienia; Współpraca z innymi Działami uczestniczącymi w procesie obsługi ubezpieczeń; Przygotowywanie i opracowywanie raportów związanych z obsługą ubezpieczeń; Udział w...

Sezonowy pracownik rolny - sadzenie i zbiór warzyw

Oferta pracy sezonowej - sadzenie i zbiory warzyw Start: od 27.08.2024 Zakres działań: Sadzenie, zbiory, pakowanie, sortowanie i mycie warzyw Praca w terenie i w hali

Lekarz Stomatolog (Stomatologia Zachowawcza)

Praca w komfortowych warunkach w Centrum Stomatologicznym LUX MED My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie i wypełniony grafik, stałe wsparcie asysty stomatologicznej, komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami, przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w...

Specjalista ds. Compliance i Raportowania ESG

Obowiązki: Współpraca z konsultantami przy określaniu CSRD i jego wdrażanie, Nadzór i aktualizacja polityki dotyczącej ochrony danych (GDPR), Opracowywanie wymagań dla przepisów UE dotyczących deforestacji (EUDR) i planowanie ich realizacji, Formułowanie wymagań w obszarach takich jak...