Praca: Magazynier-kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Magazynier-kierowca
Miejsce pracy: Żelków-Kolonia
Numer: StPr/24/2166
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie (części i akcesoria do zabudowy samochodów ciężarowych. Dostawa towaru do klienta na terenie Polski (maksymalnie do 3 wyjazdów w tygodniu. Praca w godzinach od 08.00 do 16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Żelków-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Robotnik magazynowy

KONFEKCJONOWANIE, PAKOWANIE TOWARÓW, PRACA STOJĄCO-CHODZACA, WYMAGAJĄCA DŹWIGANIA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Magazynier

Proste czynności magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Magazynier

zgodnie z programem stażu/NABÓR STAŻ R.M. niskie kwalifikacje/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania Zainteresowanie nowinkami technologicznymi Chęć współpracy w zespole

Starszy Specjalista ds. Analiz i Optymalizacji Kosztów

bieżąca analiza kosztów operacyjnych i przeglądy z właścicielami budżetów monitoring i analiza efektów wdrażanych w organizacji inicjatyw optymalizacyjnych analiza rynku w poszukiwaniu najlepszych praktyk productivity w branży wraz z opracowywaniem rekomendacji rozwój modelu alokacji...

Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków w zależności od posiadanych kwalifikacji: obróbka elementów po spawaniu obsługa elektronarzędzi prace pomocnicze przy produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej kompletowanie zamówień produkcyjnych Wymagania: dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole...

Mechanik stacjonarny wózków widłowych

Zadania: Praca stacjonarna Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną Umowę o pracę...