Praca: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Sklepie Zielarskim

Jako Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny/a za efektywną obsługę Pacjentów, realizację zamówień internetowych oraz sprzedaż produktów w naszym sklepie zielarskim. Głównym celem Twojej pracy będzie dbanie o estetykę sklepu oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Sklepie Zielarskim
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • udzielanie kompleksowych informacji na temat dostępnych produktów w sklepie,
  • doradztwo Klientom w zakresie wyboru odpowiednich suplementów diety i ziół,
  • realizacja sprzedaży produktów oraz promowanie ofert specjalnych,
  • obsługa zamówień internetowych, w tym wydawanie paczek,
  • monitorowanie dat ważności produktów,
  • przygotowanie i organizowanie ekspozycji sklepu.
  • utrzymywanie wysokiego standardu estetyki i czystości w sklepie.
  • uczestnictwo w szkoleniach dotyczących nowych produktów oraz trendów w branży zielarskiej,
  • samodzielne poszerzanie wiedzy na temat ziół, zdrowia oraz suplementów diety.
Twoje doświadczenia i umiejętności:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość ziół, suplementów diety, dermokosmetyków oraz ich zastosowań,
  • podstawowa obsługa komputera (mile widziana obsługa programu Kamsoft)
  • umiejętność profesjonalnej obsługi Pacjenta,
  • silne umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor, pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,
  • wewnętrzny program Poleceń Pracowniczych.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.

Pracownik produkcji na dziale stolarni (branża meblowa)

obsługa maszyn montaż stolarki programowanie maszyn CNC sprawność manualna komunikatywność umiejętność pracy w zespole mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Elektryk

Twój zakres obowiązków: Dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych Wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji Diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych Instalowanie, użytkowanie i...

Kierownik Apteki

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne Uprawnienia do pracy na stanowisku kierownika Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie Umiejętność...

Technik Farmaceutyczny Stażysta

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Nasze oczekiwania: Dyplom technika farmacji Dobra organizacja pracy Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania Znajomość programu Kamsoft będzie...