Praca: Piekarz

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Piekarz
Miejsce pracy: Zelczyna
Numer: StPr/2024-09-16/2347
OBOWIĄZKI:
Czynności związane z wytwarzaniem różnego rodzaju pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn, urządzeń i sprzętu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne.Wymagana sprawność fizyczna, chęć przyuczenia do zawodu piekarzPraca od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 21.00

Miejsce pracy:

Zelczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Piekarz

wytwarzanie, formowanie oraz wypiek pieczywa zgodnie z recepturami firmy, obsługa maszyn produkujących pieczywo Wymagania inne:

Piekarz

- tworzenie przepisów,- kontrola jakościowa skłdników i produktów,- przygotowywanie wyrobów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

Piekarz

ocena przydatności surowców do produkcji,ocena organoleptyczna faz technologicznych,prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,utrzymanie porządku i czystości na stanowisku,zapoznanie z recepturami pieczywa,przygotowywanie ciasta,wypiek i przygotowywanie towaru do sprzedaży,przestrzeganie...

Pracownik dojarni

Warunki pracy Praca na hali udojowej przy obsłudze stada 300 krów. Wymagania Nie wymagamy doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia.

Opiekun cieląt

Opis stanowiska Pojenie i karmienie cieląt w różnych grupach wiekowych. Utrzymywanie czystości klatek i sprzętu. Wsparcie w utrzymywaniu porządku w pomieszczeniach hodowlanych. Wymagania Również mile widziane są osoby bez doświadczenia, oferujemy przeszkolenie.

Kierownik Biura Gwarancji

Twój zakres obowiązków Zarządzanie Zespołem Biura Gwarancji, Organizowanie i monitorowanie pracy podległego Zespołu, Opracowanie i nadzorowanie budżetu podległego Biura, Kompleksowe nadzorowanie procesów obsługi gwarancyjnej zrealizowanych inwestycji, w szczególności procesu...

Specjalista ds. płac

Zadania: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników, wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3, kompleksowe prowadzenie...