Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Studzienice
Numer: StPr/24/0719
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze przy uprawie i zbiorze pieczarek .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Studzienice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 372 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Robotnik magazynowy ,pracownik produkcyjny

praca na produkcji i magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Pracownik produkcji ogrodniczej

prace ogrodnicze - sadzenie, rozsadzanie i szczepienie roślin oraz nawożenie w szklarniach i tunelach foliowych, zrywanie pomidorów, przeprowadzanie dezynfekcji podłoży, obsługa sprzętu do pakowania towarów, dokonywania kontroli jakości towaru przed przygotowaniem do wysyłki,...

Pracownik produkcji drzewnej

Odbiór tarcicy z maszyn, układanie w paczki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala