Praca: Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Komorniki
Numer: StPr/24/3136
OBOWIĄZKI:
Komisjonowanie zamówień części samochodowych. Prowadzenie dokumentacji. Rozładunek, załadunek ciężarów. Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ze względu na międzynarodowy zespół i anglojęzycznego brygadzistę

Miejsce pracy:

Komorniki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Robotnik magazynowy / rozkładanie, sortowanie, pakowanie towarów

Rozkładanie, sortowanie i pakowanie towarów w magazynie, prace transportowe, konfekcjonowanie zamówienia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 2] : dbałość o dobrą komunikację w zespole[Umiejętność 1] : Umiejętność pracy w grupie osób,...

Robotnik magazynowy

Przyjmowanie , wydawanie towaru , czyszczenie i suszenie nasion. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Magazynier

Zaladunek oraz rozładunek towarow i ustawianie go na magazynie. obsługa klientów stacjonarnychi internetowych. Promowanie oraz dbanie o dobro firmy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z...

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala