Praca: Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Woźna
Miejsce pracy: Karlino
Numer: StPr/24/0439
OBOWIĄZKI:
dbałość o teren szkoły oraz stan sal dydaktycznych i pomieszczeń szkolnychosoba wybrana
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Karlino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Sprzątająca/y

Sprzątanie klatek schodowych, korytarzy, piwnic, strychów w budynkach mieszkalnych; sprzątanie terenów zewnętrznych przyległych do obsługiwanych posesji; odśnieżanie, zabezpieczenie antypoślizgowe chodników/dróg osiedlowych podczas występowania śliskości (gołoledź) lub opadów...

Sprzątaczka

Dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, łazienkach i na korytarzach obiektu Komendy. Zapoznanie się z zakresem czynności na sanowisku. Wymagania inne:

Sprzątaczka

Usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i odpadków, czyszczenie podłóg i innych powierzchni przy uzyciu szczotek, odkurzaczy, szorowarek, mopów. Polerowanie podłóg.Możliwość pracy na 3 zmiany:6.00-14.00, 14.00-22.00. 22.00-6.00lub 2 zmiany:6.00-18.00 i 18.00 do 6.00Praca w Czeladzi na...

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala