Praca: Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Wola Rębkowska
Numer: StPr/24/0656
OBOWIĄZKI:
demontaż i montaż stolarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wola Rębkowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Montaż sufitów podwieszanych z płyt kartonowo - gipsowych, szpachlowanie ścian i sufitów, malowanie, montaż ścianek działowych z płyt kartonowo - gipsowych, tapetowanie ścian Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Monter pojazdów samochodowych

Montaż części urządzeń i podzespołów samochodowych, obsługa narzedzi, prace pomocnicze w dziale produkcji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: czytania rysunku technicznego Wymagania inne:

Montaż części urządzeń i podzespołów samochodowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala